הולדה בעוולה

לכל הורה לילד חולה/פגוע בשל רשלנות במעקב ההריון/לידה החובה לדעת כי החל מ27 באוגוסט  מתבטלת העילה לתביעה בגין "חיים בעוולה" כלומר לא ניתן יהיה להגיש תביעה עבור ילדכם, ככל שנולדו כשהם סובלים ממום מולד שהיה ניתן לאבחנו במסגרת מעקב ההריון אם חלפו 7 שנים ממועד הלידה!

כהורים לילדים שנולדו עם נכות/פגיעה בשל רשלנות רפואית בביצוע מעקב ההיריון או במהלך הלידה עצמה, במידה וילדכם סובל מפגיעות קשות שהיו אמורות להתגלות בבדיקות הדמיה או גנטיות לפני או במהלך ההיריון או עקב פגיעה במהלך לידה, (למשל פגיעות מסוג תסמונת דאון, סי.פי (CP-שיתוק)) ידיעה זו עלול להיות גורלית עבורכם ועבור ילדכם.

מה זה אומר לגביכם? ביטול עילת התביעה בגין "חיים בעולה" משמעותה שמעתה ואילך לא תוכלו להמתין, לחשוב ולבדוק אפשרות להגשת תביעה עד הגיעו של ילדכם לגיל 25 – ומעתה יכולה להיות מוגשת תביעה רק באמצעות הוריו של הקטין בגין הנזקים שנגרמו רק להוריו. תביעה במקרה כזה נקראת "הולדה בעוולה" וניתן להגישה רק עד 7 שנים ממועד הלידה.

כלומר, ההורים יכולים להגישה עד 7 שנים ממועד הלידה בשמם ולא על ידי היילוד  עד הגיעו לגיל 25.

משרד עוה"ד גלית קרנר המונה צוות של עורכי דין שהינם רופאים/אחים ובעלי השכלה רפואית מזמין אתכם להגיע אלינו לפגישת ייעוץ מקצועי ללא תשלום.

אם אכן נתרשם שיש מקום להגשת תביעה נשים את המקרה הייחודי שלכם בראש סדר העדיפויות ונפעל להכנה מהירה של התביעה בשם היילוד  ואיסוף החומר וחוות הדעת הדרושים לצורך הגשת תביעה מבוססת .

הייעוץ המשפטי כולל, בין היתר, ליווי שוטף והדרכה, איסוף ראיות כוללות, השלמת חומר רפואי, פנייה למומחים הרפואיים המתאימים לצורך קבלת חוות דעת וכל חומר אחד נדרש טרם הגשת התביעה לבית המשפט.

משרד עוה"ד גלית קרנר מעמיד לרשותכם צוות עורכי דין  אשר בנוסף להכשרתם כעורכי דין הינם גם רופאים ואחים בעלי ידע וראייה רפואית משפטית יוצאת דופן, בנוסף, עובד המשרד בצמוד שנים רבות עם רופאים מומחים בתחומים שונים ויחד כצוות מנצח אנו קובעים האם מדובר ברשלנות רפואית ומגישים תביעה כך שתוכלו לקבל את מלוא זכויותכם והפיצוי הכספי המקסימלי בגין מקרה הרשלנות כמו גם בפעמים רבות קבלת התנצלות מבתי החולים או הגורם הרפואי הפוגע.

לייעוץ ללא עלות משרד עוה"ד גלית קרנר לשירותכם.

 
לוגו של וואטסאפ לייעוץ משפטי בווצאפ