ממחלה ותקווה

שנים רבות אני פועלת כעורכת דין ובמסגרת זו פוגשת נשים גברים ולעיתים ילדים. בני אדם עם סיפורי חיים קשים ועצובים. מחלות ואירועים פתאומיים שנקרים לפתחינו הינם לעיתים גזירת גורל. אולם, והדגש כאן הוא על איך אותם בני אדם מתמודדים, מפרשים וצומחים מתוך המשבר, הכאב, החולי והמציאות המשתנה.

האופטמיות והדגש שהם נותנים על התקווה ולעיתים על ההזדמנות שהמחלה והאירוע הקשה מביאה לחייהם.

יש קו אחד שמחבר רבים מהם, ובפינה זו חשוב לנו להביא עבור אותם אנשים יקרים את סיפורי ההצלחה, התקווה והשנוי מעורר ההשראה שחלק מהם עבר ולעיתים מצא לנכון לשתף אותי. כמובן, החלטנו נוכח החשיבות שבאופטימיות ובטוב הלב שמביא מזור לנשמה ולגוף, לחפש גם בעולם סיפורי תקווה ו"סוף טוב"…

תמצאו כאן מידי פעם מגוון של סיפורים מרחבי העולם, של אנשים רגילים בדיוק כמוני וכמוכם, אשר נלחמים במחלה או באי-צדק, בגבורה יוצאת דופן וכוח רצון נתון להערצה. הסיפורים שנציג בפניכם קיימים בכל העולם, אולי בשפה אחרת, אך בדיוק באותה עוצמה ורצון להמשיך להתקיים, לקבל את הזכות לגדול ולחיות. המשותף לכולם הוא התקווה – ההבנה המלאה שאולי מה שקרה להם לא מגיע או לא צודק, אך שאגת הכרזת המלחמה, כפי שנראה, היא אוניברסלית לכולם. חשוב לנו להציג את הסיפורים המעט שונים, לא תמיד סיפורי ניצחון מוחץ אנו, במשרד עו"ד גלית קרנר, משתאים לאור כוח הרצון והעוצמה של האנשים שאנו פוגשים מדי יום במסגרת עבודתינו. אנו נתקלים בסיפורים גדולים מהחיים מסוג אלה מדי יום, ונותרים מלאי הערצה לאנשים החזקים אנו אתכם במאבק. אנו מקשיבים לכם, מרגיעים אתכם, מעודדים אתכם ויוצאים להלחם על מה שמגיע לכם.

חשוב לנו שגם אתם תלחמו לצידנו, על המוטיבציה שלכם, החברים והמשפחה שלצידכם ועל הגישה הטהורה על החיים, אך בהחלט ניצחון מוחץ על הרצון והתקווה לניצול החיים עד תום. שעוברים אותם.
אנחנו נלחמים עבור הזכויות והפיצויים שלכם, ואנחנו תמיד פועלים כדי לנצח !
של הרצון לחיות בהערכה וכבוד. תמיד תמשיכו לקוות…

כתבה א

ר' מחלימה מסרטן, והיא כותבת שזה לא הדבר הכי נורא שיכול לקרות.

אומרים שהלב הוא בגודל אגרוף כי אנחנו צריכים אותו להילחם. אפילו כשגזר הדין הגיע, ר' נלחמה באופטימיות והומור, קלילות והכרת תודה עמוקה על כל הדברים שאנחנו לוקחים כמובן מאליו.

המילים והגישה שלה מרגשות ומעוררות הערצה, ורצינו שגם אתם, קוראינו, הבריאים והמתמודדים עם מחלה כאחד, תקראו ותפנימו – גישה חיובית היא התרופה האפקטיבית ביותר למרוץ החיים.

אנו, במשרד עו"ד גלית קרנר, נלחם עבור הזכויות והצדק שלכם, נדאג שתקבלו פיצוי כספי הולם ביותר בעבור העוול שנגרם לכם. מנגד, אנו צריכים לוודא שאתם תלחמו עבור הבריאות המנטאלית שלכם, תישארו חיוביים ולעולם לא תאבדו תקווה.

ביחד, ננצח הכל.

לכתבה>> http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4666098,00.html

 

כתבה ב

בניו יורק הרחוקה, צלם בשם ברנדון סטנטון מסתובב בימים אלה במחלקת אונקולוגיה ילדים בבי"ח סלואן קטרינג, מתעד רופאים, אחיות, חוקרים ומשפחות עם ילדיהם הנלחמים בסרטן, ומשתף את הסיפורים הגדולים מהחיים שעולים מהמרחב המצומצם שבין קירות חדר הטיפולים.

ישנן תמונות בהן ניגר העצב מהעיניים המביטות למצלמה, מועברת הרגשה של פיספוס עצום מצד ההורים באבחנה שמשהו לא בסדר, שהכאב לא היה סביר ואיך לא הלכנו קודם להבדק. סיפורים בהם הרופאים אבחנו ונתנו רק X שנים וזה לא מספיק, סיפורי ניצחון העולים מפנים עייפות. לצד אלה, נתקלים בתמונות של פרצופים מחוייכים, חיבוקים, משחקים עם צוות האחיות וסיפורי גבורה שיגרמו לחזקים שבנו להזיל דמעה.

כנראה שאין מקום עצוב יותר ממחלקת אונקולוגיה ילדים בבית החולים. סרטן היא מחלה מפחידה, אך כשרואים אותה פוקדת גוף כ"כ קטן ושברירי, קשה להתנתק מההרגשה שזה לא הוגן, שזה לא מגיע להם, שזה אכזרי.

בעוד שהסיפורים העולים מהתמונות הם אמיתיים, חשופים וכלל לא פשוטים לעיכול, הקו המחבר בין כולם זו ההתמודדות. הכרזת המלחמה על המחלה האיומה ולחימה יומיומית, מבלי לוותר לעצמם או לאחרים, האמונה שאם נמשיך לצעוד ללא היסוס, נצא מהצד השני בסופו של דבר. אחת האמהות מספרת על הבת הקטנה שלה, שהיא מתמודדת כ"כ טוב עם המחלה עכשיו כי עדיין אין לה הבנה של מה "יכול להיות", היא משתמשת בעמוד האינפוזיה כסקייטבורד, רוכבת עליו לכל אורך המחלקה ושרה שירי דורה. עד כמה שתמונה זו משמחת ושוברת לב כאחד, לא ניתן להתעלם מהאופטימיות המתפרצת, האמונה שהכל יהיה בסדר וניצול החיים עד תום.

ברנדון סטנטון לא עמד מצידה השני של המצלמה והסתפק בתיעוד. לאורך כל סדרת התמונות (שלפניה באו רבות אחרות, ביניהן סדרה על פליטים, אסירים ועוד) ברנדון שם לו כמטרה לגייס מיליון דולר לעזרה במלחמה נגד מחלה איומה זו. רק כשבועיים מתחילת הסידרה והוא הגיע לסכום המוקצב, והגיוס עוד ממשיך.

אנו, במשרד עו"ד גלית קרנר, משתאים לאור כוח הרצון והעוצמה של ילדים והורים אלה. הסיפורים הללו קיימים גם אצלינו בארץ, אמנם בשפה אחרת, אך בדיוק באותה עוצמה ורצון להמשיך להתקיים, לקבל את הזכות לגדול ולחיות. אנו נתקלים בסיפורים גדולים מהחיים מסוג אלה מדי יום בעבודתינו, ונותרים מלאי הערצה לאנשים החזקים שעוברים אותם.

אנו אתכם במאבק. אנו מקשיבים לכם, מרגיעים אתכם, מעודדים אתכם ויוצאים להלחם על מה שמגיע לכם. אנחנו נלחמים עבור הזכויות והפיצויים שלכם, ואנחנו תמיד מנצחים! חשוב לנו שגם אתם תלחמו לצידנו, על המוטיבציה שלכם, החברים והמשפחה שלצידכם ועל הגישה הטהורה של הרצון לחיות בהערכה וכבוד.

כנסו וקראו כמה מסיפורי הקרב הללו, וקבלו גם אתם השראה להמשך המאבק שלכם.

https://www.facebook.com/humansofnewyork

kerner

 

 
לוגו של וואטסאפ לייעוץ משפטי בווצאפ