משרד עו"ד מומחה בתביעות אובדן כושר עבודה

אובדן כושר עבודה? דאגות? לחץ? אתם לא לבד!

 

המצבים של אובדן כושר עבודה

פעמים רבות מידי לאחר תאונה או רשלנות רפואית חמורה, בנוסף לפגיעה הגופנית והנפשית אתם מאבדים את היכולת להתפרנס ולעבוד בכבוד, אובדן כושר העבודה מתרחש בכמה מצבים: אובדן כושר עבודה מלא: אדם שאינו יכול לעבוד בשום עבודה בעקבות הפגיעה שעבר. אדם שבעקבות הפגיעה יכולת ההשתכרות שלו ירדה ושכרו הצטמצם בצורה משמעותית. אדם שאינו יכול להמשיך ולעסוק בעיסוק התואם את מקצועו או השכלתו. ישנם שני מצבים של אובדן כושר עבודה: זמני – לרוב עד שלושה חודשים, כשלאחר מכן הנפגע מחלים וחוזר לתפקוד תקין. לצמיתות – כאשר הפגיעה הינה בלתי הפיכה, והנפגע לא יוכל לחזור לתפקוד קודם.

 

המגבלות של פוליסת אובדן כושר עבודה

פוליסת ביטוח אובדן כושר עבודה הינה פוליסה נפוצה במשק. ברוב פוליסות הביטוח נקבע כי המבוטח ייחשב כבלתי כשיר לעבודה אם עקב מחלה או תאונה נשלל ממנו בשיעור של 75% לפחות היכולת להמשיך לעבוד במקצוע בו עסק לפני התאונה, או בעיסוק סביר אחר המתאים לניסיונו, השכלתו והכשרתו. על המבוטח להוכיח כי הוא אינו מסוגל להמשיך לעבוד בעבודתו הקודמת לתאונה או בעיסוק סביר אחר.

כאן נשאלת השאלה מהו עיסוק סביר אחר: עליו להתאים להשכלתו והכשרתו של המבוטח, על העיסוק האחר להתאים למכלול ההקשרים התעסוקתיים של עבודתו הקודמת של המבוטח, ניתן לראות בעיסוק החדש כעיסוק חילופי שווה ערך, העיסוק החדש אינו פוגע באופן משמעותי בכושר ההשתכרות ומתאים לאורח חייו של המבוטח. ככל שסוג ההתמחות של המבוטח הנו צר יותר והוא הגיע למיומנות גבוהה יותר, כך יקשה על מציאת עיסוק סביר אחר שאינו דומה לעיסוקו הקודם, ולהפך.

 

עו"ד המתמחה באובדן כושר עבודה

בהנחה שעולה בידי המבוטח להוכיח כי הוא אינו כשיר להמשיך לעבוד באותה עבודה בה עבד לפני התאונה או המחלה, עדיין עליו להוכיח כי הוא אינו יכול לעבוד בעיסוק סביר אחר, וכאן במקרים רבים המבוטח נכשל. זה המקום לפנות לעו"ד המתמחה באובדן כושר עבודה.

 

רשלנות רפואית, אובדן כושר עבודה וסיעוד

משרד עו"ד גלית קרנר המומחים ברשלנות רפואית, אובדן כושר עבודה וסיעוד מבצעים עבורך בדיקה מקיפה אל מול כל הגורמים מהם תוכלו לקבל תשלום חודשי או פיצוי שיאפשר לכם ולמשפחתכם לחיות בכבוד וזאת עד לבירור מלא של תביעתכם בבתי המשפט על ידינו.

 

בירור זכויות ובדיקת פוליסת ביטוח עד קבלת פיצוי כספי

אנו פועלים לבירור וקבלת הזכויות מול קופות החולים, ביטוח לאומי, וחברות ביטוח מובילות, לרבות, בדיקה ייסודית של הפוליסות מול חברות הביטוח, תוך בחינת סוג הפוליסה (עסקית/ צמודה למדד השקעות/ פיצוי חלקי) בחינת כל מקרה לגופו והתייחסות לתחום העיסוק והתאמה לנפגע, עד קבלת פיצוי כספי מלא. הפעילות מבוצעת עד קבלת הפיצוי המותאם גם אל מול אקטוארים ובדיקות תשואה מול משרד האוצר. אנו מומחים בקבלת פיצוי חלקי גם במקרה בו הפגיעה וההפסד לא מלא. בכפוף לכיסוי המתאים.

 

לפגישת היכרות ללא תשלום לצורך הערכת שווי התביעה שלך ו"איסוף ראיות לצורך בנייה" נכונה של התביעה ללא עלות כספית ללקוח/ה עד קבלת חו"ד מומחה התקשרו עכשיו

ליעוץ ללא עלות: עורכת הדין גלית קרנר לשרותכם – התקשרו 09-7456535

 

צרו קשר

השם שלך

האימייל שלך

טלפון

ההודעה שלכם

משרד עו"ד גלית קרנר – סניף הוד השרון – גורדון 17 הוד השרון. סניף תל אביב – תש"ח 2 כיכר המדינה תל אביב. קומה ג' טל : 09-7456535 פקס: 09-7456536 נייד: 050-8440362 דוא"ל: main@kerner-law.co.il


סניף צפון – ירכא (ברחוב הראשי בכניסה לכפר) משרד: 04-6018535 פקס 04-6826926 דוא"ל: galit@kerner-law.co.il

 
לוגו של וואטסאפ לייעוץ משפטי בווצאפ