המרוץ על החיים

שעון החול אוזל במהירות – בהתאם להחלטת בית המשפט העליון:

מועד סופי להגשת תביעת רשלנות רפואית לילדים בעלי צרכים מיוחדים שעברו את גיל 7 שנים, יהיה אפשר להגיש רק במהלך 5 החודשים הקרובים, ולא אחרי יום 31.12.2017.

שניות

:

דקות

:

שעות

:

ימים

כל הורה שמתמודד עם גידול באהבה וקושי רב של ילד בעל צרכים מיוחדים אשר נולד עם מום שלא אובחן במהלך ההיריון והלידה, זוהי הודעה בשבילכם:

נותרו לכם חמישה חודשים בלבד להגשת תביעת רשלנות רפואית באם ילדכם עבר את גיל 7 שנים.

בית המשפט העליון בהחלטה תקדימית קיצר את תקופת ההתיישנות ל-7 שנים ממועד הלידה, ולמעשה העניק הזדמנות אחרונה לכל אותם הורים לילדים שמום ו/או תסמונת ילדם לא אובחן במהלך ההיריון ושחצו את גיל 7 שנים, להגיש תביעה לא יאוחר מיום 31.12.17, אחרת התביעות תתיישנה ולא יינתן פיצוי של מיליונים גם במקרים המתאימים בהם הייתה רשלנות.

משרדנו העוסק מעל 17 שנה בתחום הרשלנות הרפואית, מזמין אתכם ליזום בדיקה שיכולה לשנות את איכות חייכם ולהבטיח עתיד טוב ובטוח יותר לילדכם.

כל שנדרש מכם זה לבחון את תיק מעקב ההיריון (מוצע ע"י מומחה משרדנו), והתשובה תינתן בהקדם המתבקש בסד הזמנים הקצר שנותר לכם.

כמובן שבית המשפט העליון קבע תנאים מיוחדים גם למקרים שבהם הילד חצה את גיל 7, ואנו נבחן כל מקרה לגופו במסגרת פגישה ללא התחייבות על מנת להעניק לכם את המידע האם המקרה שלכם נמנה עם אותם מקרים אלו.

למידע נוסף פנו עכשיו: 09-7456535 

השם שלך

האימייל שלך

טלפון

ההודעה שלכם